return_policy2

شرایط برگشت کالا

آسودگی خیال و رضایت شما مشتریان عزیز در اولویت کار ما قرار دارد و همواره می کوشیم تا محصولات در شرایط مطلوب و دلخواه شما به دستتان برسد. اما ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که بخواهند کالای خریداری شده را برگردانند، لذا خدمات پس از فروش ما طبق شرایط ذیل این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است که تا ۷ روز پس از تحویل کالا اقدام به بازگرداندن نمایید.

 • اگر کالای خریداری شده، ایراد، زدگی یا پارگی داشته باشد.
  اگر ایراد کالا بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، باید کالا در شرایط اولیه خود باقی بماند و از آن استفاده نشود.
 • اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
  اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشود. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی نگهداری شود و از دور ریختن آن خودداری نمایید.
  استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا بسته بندی اصلی آن بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر چیزی روی کارتن یا بسته بندی و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.
  اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع تر به واحد پیگیری سفارشات (شماره تماس در پایین صفحه) اطلاع داده شود.
 • کالا را چطور ارسال کنید؟
  لطفا قبل از هر اقدامی برای بازگرداندن کالا، ابتدا با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را برای ارسال راهنمایی نمایند.

  • اگر بازگشت کالا به دلیل ایراد فیزیکی و مغایرت باشد، هزینه ارسال به عهده ما می باشد، اما توجه داشته باشید که ارسال کالا می بایست در کارتن اصلی آن باشد و از نوشتن هر چیزی و برچسب زدن به کارتن، خودداری نمایید. برای سهولت شما مشتری عزیز، هماهنگی برای برگشت کالا نیز به عهده ما می باشد.