درباره ما

وب سایت KDONYA فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۶ شمسی در زمینه پوشاک، کفش و اکسسوری به عنوان اولین وبسایت ایرانی واردکننده از کشور کره جنوبی دارای نماد اعتماد الکترونیک، آغاز نموده است. وبسایت KDONYA عمده فعالیت خود را معطوف به فشن و استایل زنانه قرار داده است. از آنجاییکه کشور کره جنوبی برای تولید محصولات خود همواره کیفیت را مهم ترین اصل قرار داده است، لذا، مشتریان می توانند بدون دغدغه استایل دلخواه خود را با بهترین کیفیت انتخاب نمایند.

وب سایت KDONYA همواره مشتری مداری و حفظ ارزش های مشتری را یکی از مهم ترین اصول خود قرار داده است و همواره مشتری را ملاک تصمیم گیری های خود در نظر می گیرد. این امر در قیمت گذاری کالاها نیز همواره لحاظ شده است و مشتریان عزیز می توانند اطمینان داشته باشند کلیه کالاها با مقرون به صرفه ترین قیمت ها در اختیار آنان قرار می گیرد. امیدواریم بتوانیم همواره پاسخگوی شما مشتریان عزیز باشیم، چرا که رضایت شما باعث دلگرمی ما است.

لازم به ذکر است KDONYA در هیچ کجای ایران دفتر نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ندارد و راه های تماس با ما صرفا مواردی است که در همین وب سایت اعلام گردیده است.